Sport

Złoto-brązowa

Zuzanna Wielgos zdobyła mistrzostwo młodzieżowych ME w deblu z Anną Brzyską i trzecie miejsce w singlu.

Zuzanna Wielgos (z przodu) i Anna Brzyska zostały młodzieżowymi mistrzyniami Europy w grze podwójnej. Fot. PZTS

Tę publikację można przeczytać dokonując płatności.

Tak, chcę zapłacićMasz konto? Zaloguj się