Sport

W Bad Homburg było „bad”

Iga Świątek nie nagrała się na trawie przed Wimbledonem – znów przegrała z Emmą Navarro i szybko odpadła z turnieju w Niemczech.

Była liderka rankingu w poprzednich czterech sezonach ani razu nie przegrała pierwszego meczu w turnieju, w tym roku zdarzyło się to po raz drugi... Fot. Paweł Andrachiewicz/PressFocus

Tę publikację można przeczytać dokonując płatności.

Tak, chcę zapłacićMasz konto? Zaloguj się