Polska - Niemcy 3:1
LN siatkarzy
Fot. PAP/Art Service
Polscy siatkarze pokonali Niemcy 3:1 (23:25, 25:16, 25:17, 25:15) w swoim trzecim meczu turnieju Ligi Narodów w Gliwicach. Jeszcze w sobotę zostanie tam rozegrany mecz Turcja – Argentyna.
Biało-czerwoni w pierwszym swoim spotkaniu pokonali Belgię 3:2, zaś w kolejnym Turcję, także 3:2.
W niedzielę – w ostatnim dniu turnieju - podopieczni Nikoli Grbicia zmierzą się z Argentyną.
(PAP)
