Po nocy znów się zepsuła
Iga Świątek na kort w Bad Homburg wyjdzie dopiero w środę. Magdalena Fręch szybko przegrała dwudniowy mecz z Naomi Osaką.
Magdalenę Fręch słońce w Bad Homburg w poniedziałek cokolwiek oślepiło... Fot. instagram.com/badhomburgopen/
