Sport

Po nocy znów się zepsuła

Iga Świątek na kort w Bad Homburg wyjdzie dopiero w środę. Magdalena Fręch szybko przegrała dwudniowy mecz z Naomi Osaką.

Magdalenę Fręch słońce w Bad Homburg w poniedziałek cokolwiek oślepiło... Fot. instagram.com/badhomburgopen/

Tę publikację można przeczytać dokonując płatności.

Tak, chcę zapłacićMasz konto? Zaloguj się