Lech i Legia ogłaszają odejścia
Ekstraklasa piłkarska
Kacper Urbański Fot. Mateusz Sobczak/PressFocus
Legia rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z 21-letnim Kacprem Urbańskim - poinformował w komunikacie warszawski klub. Pięciokrotny reprezentant Polski dołączył do niego we wrześniu ubiegłego roku z Bolonii.
Chorwacki piłkarz Antonio Milić odchodzi z Lecha. 32-letni obrońca w poznańskim klubie pięć i pół roku, trzykrotnie sięgnął po mistrzostwo Polski i grał w ćwierćfinale Ligi Konferencji.
(PAP)
