Sport

Lech i Legia ogłaszają odejścia

Ekstraklasa piłkarska

Kacper Urbański Fot. Mateusz Sobczak/PressFocus

Legia rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z 21-letnim Kacprem Urbańskim - poinformował w komunikacie warszawski klub. Pięciokrotny reprezentant Polski dołączył do niego we wrześniu ubiegłego roku z Bolonii.

Chorwacki piłkarz Antonio Milić odchodzi z Lecha. 32-letni obrońca w poznańskim klubie pięć i pół roku, trzykrotnie sięgnął po mistrzostwo Polski i grał w ćwierćfinale Ligi Konferencji.

(PAP)