Bramkarz z ekstraklasy
Kibice Odry zastanawiają się, czy nie będzie to przypadkiem „trzeci grzyb w barszczu”.
Przez większość poprzedniego sezonu Miłosz Mleczko (z prawej) siedział na ławce Bruk-Betu. Fot. Krzysztof Porębski/PressFocus
Przez większość poprzedniego sezonu Miłosz Mleczko (z prawej) siedział na ławce Bruk-Betu. Fot. Krzysztof Porębski/PressFocus